Asz.Teatr: Bajka o Strachu Stachu | Spektakl dla dzieci | Dom Tramwajarza

Asz.Teatr: Bajka o Strachu Stachu | Spektakl dla dzieci | Dom Tramwajarza

24 października 2021 @ 11:00 - 12:00

Zapraszamy na spotkanie z teatrem dla dzieci. Tym razem grupa Asz.Teatr zaprezentuje historię o Stachu Strachu.
24.10 (niedziela), godz. 11
Dawno, dawno temu za górami zielonymi i lasami wielkimi, na łące pełnej zboża mieszkał sobie Strach na Wróble. Strach miał na imię Stach. Strach Stach uwielbiał słońce i zawsze uśmiechał się gdy wschodziło, wtedy zlatywały się wokół niego wszelkie małe wesołe stworzonka polne. Ale Strach smucił się bardzo gdy Słońce zachodziło.
A dlaczego się smucił? Bo Strach był tez bardzo strachliwym strachem, a co to oznacza? Czego bał się Strach Stach, dlaczego ruszył w podróż i kogo spotkał dowiecie się z naszej bajeczki.
reż. Anna Szymczak
Spektakl dla dzieci od 3 lat.
Bilety:
15 zł normalny
10 zł ulgowy – w ramach karnetu rodzinnego (powyżej zakupu 3 biletów
Bilety do nabycia w Domu Tramwajarza, ul. Słowackiego 19/21 (w biurze), przed spektaklem lub online za pośrednictwem platformy GoOut: https://goout.net/pl/bilety/bajka-o-strachu-stachu/ywgk/