Warsztaty plastyczne dla dzieci | Dom Tramwajarza

Warsztaty plastyczne dla dzieci | Dom Tramwajarza

6 kwietnia 2022 @ 17:00 - 18:30

Zapraszamy na warsztaty plastyczne dla dzieci. Zajęcia będą się odbywać w środy co tygodzień.
Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat. Wiek grupy może się zmienić w zależności od frekwencji i zapisów.
Dzieci będą mogły rozwinąć swoje umiejętności i talenty plastyczne, a także kreatywność. Będziemy rysować i malować w różnych technikach. Stworzymy także prace przestrzenne.
Nie oceniamy umiejętności już posiadanych. My je rozwijamy.
Prowadzenie: Katarzyna Mularczyk
Artysta plastyk, absolwentka obecnego
Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, który ukończyła w 1996r dyplomem w pracowni prof. J. Kozłowskiego. Zajmuje się grafiką, malarstwem, ilustracją. Jest pedagogiem uczącym w zakresie rysunku, grafiki, malarstwa i wszelkich kreatywnych działań plastycznych: dzieci, młodzież i dorosłych. Pracuje także jako arteterapeuta z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu i zespołem Downa, pacjentami w szpitalach i dziećmi w Domach Dziecka, świetlicach socjoterapeutycznych. Zajmowała się grafiką użytkową i filmem animowanym. Realizowała także prace wielkoformatowe w zakresie malarstwa ściennego.
Miejsce: Dom Tramwajarza, ul. Słowackiego 19/21, Sala Spotkań
Godz. 17-18:30