Warsztaty pantomimy | Dom Tramwajarza

Warsztaty pantomimy | Dom Tramwajarza

23 listopada 2021 @ 19:00 - 20:00

Zapraszamy na cykliczne warsztaty pantomimy dla dorosłych.
Teatr Soma: Projekt Pantomima
Zapraszamy na warsztaty pantomimy i teatru ruchu od podstaw.
Pierwsze spotkanie 12.10. Zajęcia cykliczne – w każdy wtorek.
Miejsce: Dom Tramwajarza, Sala Warsztatowa
Godz. 19.00
Teatr Soma zaprasza do uczestnictwa w systemie semestralnym. Semestr zimowy kursu kończy się pokazem etiud. Natomiast, w semestrze letnim, zapraszamy do współpracy przy realizacji spektakli Teatru SOMA.
Jeśli chciałabyś/ chciałbyś dowiedzieć się dlaczego sztuka pantomimy jest nadal aktualna, jeśli pragniesz zgłębić tajniki teatru ciała, jeśli czujesz, że Twoim środkiem wyrazu artystycznego jest ruch lub mógłby nim być, jeśli teatr słowa nie jest dla Ciebie wystarczający i pragniesz poznać zupełnie nową odmianę teatru- zgłoś się do nas!
Projekt Pantomima zrodził się z miłości do komunikacji pozawerbalnej. Jest to sztuka, która dzięki swojej formie może dotrzeć do każdego odbiorcy – młodego czy starego, Polaka czy obcokrajowca. Jest to sztuka, która nie dyskryminuje nikogo, przy tym nie odstając rozbudowaną treścią od teatru słowa, a czasem mogąca przedstawić nawet coś więcej.
Teatr SOMA to powstały dwa lata temu projekt, który zrzesza wielu sympatyków sztuki teatru fizycznego. Nasz teatr tworzymy od postaw z wielkim zaangażowaniem. Atutem jest przede wszystkim sposób ukazywania świata przedstawionego w sposób pozawerbalny, a więc za pomocą gestu, mimiki i ekspresji cielesnej. Projekt ten tworzą między innymi mimowie, kuglarze, tancerze oraz aktorzy, co pozwala widzieć sztukę z wielu perspektyw.
Zapisy: patrycja@soma.org.pl
Bilety:
40 zł – pojedyncze wejście
150 zł – karnet
140 zł – karnet polecający (przyjdź z przyjacielem)

23 listopada 2021

Dom Tramwajarza Sala Warsztatowa