Warsztaty improwizacji [Teatr Improwizowany] | Dom Tramwajarza

Warsztaty improwizacji [Teatr Improwizowany] | Dom Tramwajarza

2 grudnia 2021 @ 19:00 - 21:00

Zapraszamy na cykl warsztatów z teatru improwizowanego dla początkujących! Warsztaty będą odbywać się w czwartki, w godzinach 19:00-21:00 w sali Warsztatowej u Pana Gara (Słowackiego 19/21).
Teatr improwizowany, mówiąc najprościej, polega na tworzeniu spektakli (zwykle komediowych) bez scenariusza, na żywo, w oparciu o sugestie publiczności.
Cykl warsztatów przygotuje Was do tego rodzaju wystąpień, zapoznajcie się jednak także ze skutkami ubocznymi: rozwiniecie kreatywność, poznacie techniki narracyjne, będziecie lepiej przygotowane_i do wystąpień publicznych i rozwiniecie kompetencje miękkie.
Nie uważasz się za osobę błyskotliwą, zabawną czy uzdolnioną aktorsko? To żaden problem. Uważasz się za taką? Żaden problem.
Koszt uczestnictwa w jednych warsztatach to 30 zł. Dostępne są również karnety na 4 kolejne zajęcia w cenie 100 zł.
Chcemy również poinformować, że podczas warsztatów będziemy proponować ćwiczenia w kontakcie fizycznym z innymi uczestnikami_czkami, oczywiście dbając o zgodę i komfort wszystkich obecnych osób.
Zapisy: julia.dska@gmail.com
Bilety do nabycia w Domu Tramwajarza, ul. Słowackiego 19/21 (w biurze) lub w dniu zajęć.
O prowadzących:
Barni Drukała – Z poznańską sceną improwizacji teatralnej związany od ponad pięciu lat. W impro najbardziej ceni sobie dobrą opowieść i podążanie za wspólną szajbą.
Prywatnie fan RPGów i planszówek.
Julia Dąbrowska – improwizuje ponad sześć lat, w tym od czterech prowadzi warsztaty z podstaw impro w Poznaniu. Członkini grupy Domownicy, a także Kolektywu Teraz, współorganizatorka Festiwalu Improwizacji Teatralnej Jo. W impro lubi autentyczność, uważność i emocje.
Maciej Kujawa – Przygodę z improwizacją teatralną rozpoczął w 2017 roku. Uczestnik wielu warsztatów i prowadzący takowe w latach 2019/2020. Uwielbia tworzyć ciekawe postacie i pasjonujące historie zarówno na scenie jak i na papierze. Nie pogardzi również dobrą grą komputerową, zwłaszcza cRPG

2 grudnia 2021

Dom Tramwajarza Sala Warsztatowa