Wakacje w Domu Tramwajarza / JEŻYCKA KSIĘGA

Wakacje w Domu Tramwajarza / JEŻYCKA KSIĘGA

13 lipca 2022 @ 16:00 - 18:00

Wakacje w Domu Tramwajarza!
Zapraszamy wszystkie dzieci na wakacyjne wydarzenia w Domu Tramwajarza. Przygotowaliśmy kilka atrakcji dla najmłodszych.
17, 20 I 27.07 (środy)
Dom Tramwajarza, ul. Słowackiego 19/21
Jeżyce
📕 JEŻYCKA KSIĘGA 📕
Lato za pasem, a my zapraszamy na cykl trzech warsztatów dla dzieci zatytułowanych „Wielka Jeżycka Księga”.
Jeśli Wasze dzieci lubią zwiedzać i działać twórczo, chciałyby stworzyć własne prace – zarówno pędzlem jak i piórem – nie możecie przegapić tego, co już niedługo wydarzy się w Domu Tramwajarza.
Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję zapoznać się z lokalnymi atrakcjami mieszczącymi się w naszej okolicy i stworzyć unikatową księgę zawierającą autorskie prace graficzne i teksty.
Całość zakończy się prezentacją efektów wspólnej pracy dla rodziców, bliskich i chętnych w formie spotkania autorskiego.
🎨 Warsztaty stacjonarne poprowadzi Katarzyna Korotczuk – wszechstronnie uzdolniona grafik, malarka i twórczyni różnego rodzaju warsztatów dla dzieci we wszystkich grupach wiekowych (m. in. plastyka, garncarstwo, zajęcia teatralne). Na swoim koncie ma także prowadzenie warsztatów z tworzenia księgi regionalnej w Lubuskiego Ośrodka Kultury i Bilioteki w Szczańcu.
Grupa: 7-12 lat
Przebieg warsztatów:
✏️ 13.07 godz. 16:00 – spacer po poznańskich Jeżycach
Miejsce zbiórki: Dom Tramwajarza
Przewodnik: Filip Obiała
✏️ 20.07 godz. 16:00 – część warsztatowa; podczas niej powstanie wspólna praca w formie księgi, która będzie zawierać rysunki i autorskie teksty dzieci.
Miejsce warsztatów: Sala Spotkań
Prowadząca: Katarzyna Korotczuk
✏️ 27.07 godz. 17:00 – podsumowanie pracy, prezentacja;
Prowadzenie: Malwina Paszek, Katarzyna Korotczuk
👉Zapisy
Osobiście w biurze Fundacji Pana Gara od poniedziałku do piątku w godz. 12-16, a także mailowo: dt@fundacjapanagara.pl
Podczas zapisu, przekazany zostanie regulamin wycieczki i szczegółowy przebieg zajęć.
Koszt: udział pojedynczej osoby wynosi 30 zł za cały cykl zajęć.
Płatności można dokonać w biurze Domu Tramwajarza lub przelewem na poniższe dane:
mBank 71 1140 2004 0000 3602 8043 1708
Tytułem: Imię i nazwisko oraz „Jeżycka Księga”
Zapisy trwają!

13 lipca 2022