Szmaragdowe Céilí vol. 7/9

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szmaragdowe Céilí vol. 7/9

13 marca 2022 @ 17:30 - 21:00

Po 2 latach przerwy od potańcówki patrykowej na żywo w Poznaniu ogłaszamy wskrzeszenie naszej długoletniej tradycji wspólnego tańczenia. Tegoroczna edycja będzie nieco bardziej kameralna niż dotychczasowe spotkania i pozwoli nam na pewno złapać odrobinę dystansu 😛
ORGANIZATORZY
EtnoBalans
MIEJSCE
Dom Tramwajarza
ul. Słowackiego 19
Poznań
PROGRAM
17:00-19:15 – część warsztatowa do muzyki na żywo:
17:00-18:00 – podstawowe kroki tańca irlandzkiego w miękkich butach
18:15-19:15 – step irlandzki w stylu sean nós
19:30-21:30 – animowana potańcówka do muzyki na żywo
grupowe tańce irlandzkie plus spontaniczne pląsy i improwizacje dla chętnych
KOGO ZAPRASZAMY
Dzieci, młodzież i dorosłych, bez względu na doświadczenie taneczne.
DRESS CODE
Wygrzebmy z szaf te wszystkie nadgryzione przez mole zielone ubrania! Wreszcie będzie okazja je założyć 🙂 Lub też przywdziejcie niebiesko-żółte stroje.
WIKT I NAPITKI
Ze względu na pandemię rezygnujemy z naszej dotychczasowej gastronomicznej kolektywnej zrzutki. Możecie jak najbardziej zabrać swoje własne zapasy, co by regularnie uzupełniać płyny i kalorie.
Namawiamy Was też serdecznie, aby korzystać z zasobów jedzeniowo-pitnych niezawodnego „Pana Gara”. Wystarczy zejść piętro niżej. Gruzińskie specjały obiadowo-kolacyjne oraz zimne i ciepłe napoje do dyspozycji.
WSTĘP I WEJŚCIÓWKI
0 zł
Pierwszeństwo wejścia na imprezę mają osoby, które nabędą darmowe wejściówki przez platformę Evenea – https://app.evenea.pl/event/szmaragdoweceili2022/
Możecie wybrać, która część imprezy Was najbardziej interesuje lub przybyć na wszystkie części (pamiętajcie wtedy o zakupie wszystkich wejściówek). Otrzymane bilety wydrukujcie lub zachowajcie w telefonach. Przy wejściu będziemy skanować kody QR. Osoby pragnące dołączyć spontanicznie zostaną wpuszczone na salę, jeżeli ilość uczestników nie przekroczy limitów.
WAŻNE! Jeżeli dysponujesz wejściówką, a wiesz, że jednak nie dotrzesz na imprezę, poinformuj nas, aby inne chętne osoby mogły dołączyć.
COVID BHP
Jeśli w dniu imprezy masz niepokojące objawy typu gorączka, kaszel, katar, duszności, bóle brzucha, lepiej zostań w domu i odpoczywaj. Dbajmy o siebie nawzajem 🙂
Jeżeli jest dla Ciebie w porządku okazanie certyfikatu szczepienia, statusu ozdrowieńca lub negatywnego testu, poinformuj nas o tym w formularzu nabycia wejściówki. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić miejsce dla większej ilości uczestników podczas imprezy.
PYTANIA?
Pisz na: magda@etnobalans.pl
Odliczanie czas zacząć! Do zobaczenia wkrótce.

Szczegóły

Data:
13 marca 2022
Godzina:
17:30 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/579770993308087

Organizator

Fundacja Pana Gara
Adres e-mail:
dt@fundacjapanagara.pl

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza sala Amarantowa
Słowackiego 19/21
Poznań, wielkopolskie Poland
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia