Slam poetycki (prawie) bez zasad

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Slam poetycki (prawie) bez zasad

18 grudnia 2021 @ 18:30 - 20:30

Zapraszamy na ostatni przed zimową przerwą slam poetycki, tym razem w Domu Tramwajarza, w Panu Garze, do którego z radością wracamy po długiej przerwie.
Żegnamy się z sezonem slamowania turniejem wolnym, w którym można używać rekwizytów, instrumentów muzycznych, a także występować zespołowo. Przestrzegamy za to zasad autorstwa tekstów, trzech minut na występ i głosowania zebranej publiczności. Do wygrania 100 zł od Pana Gara.
Zapisy: poznanskislam@gmail.com
Ze względu na rozmiar sali i rozpędzającą się epidemię prosimy o szacunek dla pozostałych uczestników i nie przychodzenie na slam, jeśli macie jakiekolwiek objawy przeziębienia.
Na wejściu będziemy sprawdzać paszporty poszczepienne, liczba miejsc dla osób niezaszczepionych przeciw COVID-19 będzie ograniczona zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi. Dotyczy to zarówno występujących, jak publiczności.
Prowadzący: Maciej Mikulewicz
REGULAMIN slamu poetyckiego 18.12.2021 r.
1. Organizatorem turnieju są Fundacja KulturAkcja oraz Pan Gar.
2. Zarówno udział w slamie, jak i wstęp są bezpłatne.
3. Zwycięzca turnieju otrzyma nagrodę pieniężną 100 zł. Pieniądze zostaną przekazane w gotówce lub za pomocą przelewu bankowego w terminie do dwóch tygodni po zakończeniu turnieju.
4. Osoby chcące wystąpić w slamie dokonują zgłoszenia drogą mailową na adres poznanskislam@gmail.com bądź bezpośrednio u organizatorów w dniu slamu, o ile lista nie będzie już zamknięta.
5. Organizatorzy mają prawo zamknąć listę w dowolnym momencie.
6. Uczestniczki i uczestnicy prezentują podczas występu wyłącznie własną twórczość.
7. Pojedynczy występ slamera lub slamerki nie może przekroczyć 3 minut, a w przypadku dogrywki 1 minuty.
8. Slam zostanie rozegrany systemem pucharowym. Uczestniczki i uczestnicy pierwszej rundy zostaną przeciwstawieni sobie poprzez losowanie. Osoba, która wygra w danej rozgrywce przejdzie do następnej rundy. Liczba rund będzie zależała od liczby zgłoszeń. O zwycięstwie w danej rundzie decyduje publiczność poprzez głosowanie. Kto otrzyma większą liczbę głosów, wygrywa. Przy nieparzystej liczbie uczestników prowadzący będzie modyfikował zasady tak, aby zachować równe szanse udziału w turnieju.
9. Jeżeli podczas pojedynku slamerów głosy publiczności rozłożą się po równo, wówczas odbywa się dogrywka.
10. Slam „wolny” oznacza, że można występować w przebraniach, korzystać z rekwizytów i instrumentów, wolno też występować w grupach nie jest to jednak konieczność.
11. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania dokumentacji występów (obejmującej wizerunek uczestników – udział w slamie oznacza złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na nieodpłatne i nieograniczone w czasie prawo do utrwalenia i rozpowszechniania przez organizatorów wizerunku uczestnika) w celach promocyjnych i dokumentacyjnych.
12. Kwestiami nieuwzględnionymi w regulaminie oraz jego interpretacją zajmuje się osoba prowadząca turniej.

Szczegóły

Data:
18 grudnia 2021
Godzina:
18:30 - 20:30
https://www.facebook.com/events/477983233663471

Organizator

Pan Gar
Adres e-mail:
barpangar@gmail.com
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza sala Piccolo – Pan Gar
ul. Słowackiego 19/21
Poznań, wielkopolskie Poland
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia