Premiera powieści Grand Hotel Granit

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Premiera powieści Grand Hotel Granit

21 kwietnia 2022 @ 19:30 - 21:00

Niepozorny romans otwiera Antoninie drzwi do jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Polsce, ale w Grand Hotelu Granit nic nie jest takie, na jakie wygląda na pierwszy rzut oka.
Dziewczyna wpada w sam środek intryg i dramatów zarządzającej hotelem rodziny Nowaków. Piękne wnętrza wypełniają nie tylko znamienici goście, ale również sterroryzowana przez dyrekcję obsługa i mroczne tajemnice. Mroczniejsze, niż ktokolwiek przypuszcza…
Czy wplątana w niebezpieczne romanse, toksyczne sekrety i walcząca z własnymi demonami Antonina znajdzie swoją ścieżkę? Czy zdoła zatrzymać ciąg powtarzających się nieszczęść?
Grand Hotel Granit to opowieść o przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć, o miłości, która przychodzi nie w porę, o pogoni za sukcesem, w której tak łatwo się zatracić – i o prawdzie, bo prawda ma oczyszczającą moc.
O autorce:
Emilia Teofila dorastała pod liściem Paproci, obecnie mieszka w Poznaniu. Autorka bloga fabrykadygresji.pl, na którym udowadnia, że literatura to więcej niż życie: to terapia, rozwój i magia. Pomaga czytelnikom odkryć w sobie twórcę, wyzwolić kreatywność i odnaleźć w życiu radość. Prowadzi warsztaty kreatywnego pisania oraz patronuje inicjatywom związanym z podróżami, kulturą i sztuką. Żyje w zgodzie z naturą, biega, praktykuje jogę. W wolnym czasie uczy się, podróżuje po świecie oraz rubieżach własnego umysłu. Uwielbia Islandię, tenis, filmy Studia Ghibli i powieści Johna Irvinga.
O prowadzącej:
Michalina Kopa od 2016 roku tworzy różnorodny kontent, od video po teksty, pod pseudonimem „Następcy Książek”. Jest social media menagerem, najbardziej słynie z roli recenzenta zewnętrznego wydawnictw książkowych i promowania czytelnictwa.
Znajdziecie ją na Instagramie pod linkiem: https://www.instagram.com/nastepcyksiazek/
Podczas spotkania można liczyć na:
– śmiechy-chichy,
– poważniejsze tematy – psychologiczne, relacyjne, metafizyczne,
– cudowną atmosferę ciepłej wspólnoty,
– wartościowo spędzony czas.
Oczywiście, tradycyjnie już, Emilia szykuje niespodziankę dla gości tego wyjątkowego wieczoru.
Podczas niego będzie można kupić wszystkie 3 książki Emilii, z czego każda złotówka ze sprzedaży Piromanów trafi do Polskiej Akcji Humanitarnej na zbiórkę SOS Ukraina.
Gościć będzie nas Pan Gar, więc jeśli zgłodniejecie, to przy barze można zamówić pyszne gruzińskie jedzonko i napitki, do czego gorąco zachęcam!

Szczegóły

Data:
21 kwietnia 2022
Godzina:
19:30 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/1090014358226798

Organizator

Pan Gar
Adres e-mail:
barpangar@gmail.com
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza sala Piccolo – Pan Gar
ul. Słowackiego 19/21
Poznań, wielkopolskie Poland
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia