Medytacje z muzyką na żywo / koncert relaksacyjny by Anahita | Dom Tramwajarza

Medytacje z muzyką na żywo / koncert relaksacyjny by Anahita | Dom Tramwajarza

7 kwietnia 2022 @ 19:30 - 20:30

Dołącz do nas w czwartkowy wieczór – usiądź wygodnie, zatrzymaj się. Zapraszamy do miejsca pełnego spokoju, w którym będziesz mogła/mógł odpocząć wsłuchując się w medytację prowadzoną przy dźwiękach żywych instrumentów i śpiewu intuicyjnego. Za pomocą słów, melodii i rytmów będziemy malować piękne obrazy świata magii ukrytej w TERAZ.
Medytacja prowadzona integruje w sobie różne jej rodzaje jak np. Mindfulness, Vipassana oraz podstawowe techniki oddechowe a poprzez swoją formę jest prosta i przystępna. Towarzysząca jej muzyka dodatkowo ułatwia proces relaksacji i wizualizacji.
Zapraszamy w czwartkowe wieczory o godz. 19:30 w dniach: 3 i 17 marca, 7 kwietnia oraz 12 maja do Domu Tramwajarza w Poznaniu. Wystarczy przyjść i usiąść wygodnie, reszta zadzieje się sama.
Inwestycja w spotkanie:
20 zł dla jednej osoby lub 35 zł dla dwóch osób płatne przelewem do dnia poprzedzającego spotkani
25 zł dla jednej i 40 zł dla dwóch osób płatne na miejscu w dniu wydarzenia
Jeśli masz pytanie lub chciałbyś/chciałabyś zarezerwować sobie miejsce napisz do mnie: anahitadorota@gmail.com
Do zobaczenia
Anahita i Cherubiny