Maja Koman – koncert w Domu Tramwajarza / Pan Gar

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maja Koman – koncert w Domu Tramwajarza / Pan Gar

26 stycznia @ 20:00 - 22:00

30zł – 35zł

Zapraszamy na koncert poznańskiej wokalistki, Mai Koman, który odbędzie się:

26 stycznia 2024 / piątek / godz. 20.00
Dom Tramwajarza / ul. Słowackiego 19/21 / Pan Gar

Maja Koman wraca na poznańską scenę koncertem w Domu Tramwajarza w duecie z pianistą i producentem Dawidem Szmatułą. Od ponad dziesięciu lat tworzy z pasją i pomysłem. Jej klipy to bardzo oryginalne nietuzinkowe opowieści, teksty naszpikowane szczerością, muzyka której jest autorką zaprasza do pięknego świata pełnego melancholii i ciekawych połączeń. Koncerty Koman to niezapomniane wrażenia, towarzyszą jej najlepsi muzycy a każdy koncert jest ucztą dla ucha!

Maja koman – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i producentka projektów audio-wizualnych. Urodzona w poznaniu, w 2013 roku podpisała kontrakt fonograficzny z Warner Music Poland a jej debiutancki album ,,Pourquoi Pas” został w 2017 nominowany do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku”. Zręcznie łączy gatunki muzyczne. Melancholię instrumentów smyczkowych z elektroniką, anielski głos z białym, folkowym śpiewo-krzykiem lub rapem. Wszystko dopełniają szczere teksty w języku angielskim, polskim i francuskim. Fani pokochali ją za niepowtarzalny styl muzyczny, oryginalne klipy i wizerunek, szczerość sceniczną i za to że nigdy nie przestawała ich zaskakiwać nowymi eksperymentami wizualno-dźwiękowymi. Ostatnim takim eksperymentem był kontrowersyjny singiel ,,Gdzie są te dzieci” który jest mocną krytyką obecnej sytuacji w polsce.

Zagościła na wielu scenach i festiwalach. Suportowała takich artytsów jak Ray Wilson (Genesis), Kombi, Die Antwoord, Fisz Emade, Mozil, Kev Fox. Zaśpiewała w duecie z Muńkiem Staszczykiem (t.love) Czesławem Mozilem, Michałem Kowalonkiem (Snowman Myslovitz), Leepekiem, Tymonem Tymańskim, Kevem Foxem oraz wieloma innymi artystami.

Obecnie zaprasza na koncerty w duecie z Dawidem Szmatułą (pianino i elektronika).

Materiał to połączenie wszystkich dotąd nagranych płyt, w starych i nowych aranżacjach.

Koncerty Koman to autorski materiał w języku francuskim, polskim i angielskim ale nigdy nie braknie znanego covera, który w jej aranżacji zawsze zaskakuje fanów.

Towarzyszący muzycy to profesjonalni instrumentaliści, którzy podbijają sceny jazzu i rozrywki, więc oprócz pięknego głosu i ciekawych tekstów usłyszymy akompaniamenty na światowym poziomie. Według wielu krytyków koncerty tej artystki zostały okrzyknięte ucztą dla ucha.

linki

https://www.youtube.com/watch?v=ntnr5hprox0

https://www.youtube.com/watch?v=aroipbs3hui

https://www.youtube.com/watch?v=kfkxjbh0c5k

https://www.youtube.com/watch?v=wmakd70pzmo

https://www.facebook.com/komanmaja

https://www.instagram.com/majakomanofficial/

Bilety:
przedsprzedaż: 30 zł – dostępne w Domu Tramwajarza oraz na platformie GoOut: https://goout.net/pl/bilety/maja-koman/jsaw/
w dniu koncertu : 35 zł

 

Szczegóły

Data:
26 stycznia
Godzina:
20:00 - 22:00
Koszt:
30zł – 35zł
Kategoria Wydarzenie:
https://fb.me/e/63aW2fgPU

Organizator

Fundacja Pana Gara
Adres e-mail:
dt@fundacjapanagara.pl

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza sala Piccolo – Pan Gar
ul. Słowackiego 19/21
Poznań, wielkopolskie Poland
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia