Letnie Przesilenia Artystyczne #4

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Letnie Przesilenia Artystyczne #4

10 sierpnia 2022 @ 19:00 - 22:30

Wydarzenie odbędzie się w Domu Tramwajarza! Sala Amarantowa! (u góry)
Letnie Przesilenia Artystyczne to cykl wydarzeń artystycznych opartych głównie na sztuce improwizowanej. Każdy wieczór składa się z występu teatru improwizowanego oraz części poświęconej innej formie sztuki.
Przesilenie 10 sierpnia będzie się składać z 𝗺𝘂𝘀𝗶𝗰𝗮𝗹𝘂 𝗶𝗺𝗽𝗿𝗼𝘄𝗶𝘇𝗼𝘄𝗮𝗻𝗲𝗴𝗼 oraz koncertu 𝗧𝗵𝗲 𝗪𝗶𝗹𝗱 𝗣𝗮𝗴𝗲.
Impro to sztuka tworzenia spektakli na żywo. Impro można grać na wiele sposobów i w różnych formatach formatach. Formatem, który pojawi się na Przesileniu 10 sierpnia jest 𝗺𝘂𝘀𝗶𝗰𝗮𝗹 𝗶𝗺𝗽𝗿𝗼𝘄𝗶𝘇𝗼𝘄𝗮𝗻𝘆.
Improwizatorzy z Gdańska i Poznania połączą swoje siły i zagrają dla was niepowtarzalne przedstawienie muzyczne. Godzinny format oparty o strukturę musicalu, którego tytuł wymyśli publiczność, tuż przed rozpoczęciem spektaklu. Na scenie, przy dźwiękach muzyki na żywo, aktorzy będą na bieżąco wymyślać zaskakujące historie, dialogi, piosenki, melodie o choreografie. W oparciu o sugestię widowni zaimprowizują świat, – czasem przepełniony dramatem, a czasem komedią – w którym toczy się walka dobra ze złem, a bohaterowie mogą przerażać, wzruszać i bawić do łez. Zachwycająca i niepowtarzalna porcja muzycznej impro-uczty.
Musical Improwizowany zagrają dla Was: Ola Szulc, Karolina Kazubek, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Oskar Legner i Patryk Jaszek
Drugą część wieczoru umili nam zespół 𝗧𝗵𝗲 𝗪𝗶𝗹𝗱 𝗣𝗮𝗴𝗲
The Wild Page to band zapewniający dużą dawkę hard rocka, blues’a i rock&rolla od 2016 roku. Zespół zaczynał swoją działalność na terenach około bydgoskich, a obecnie stacjonuje w Poznaniu. Sami siebie opisują tak:
Nie wiadomo gdzie ani kiedy. Przybyli znikąd.
Garmistrz był tym kogo szukali
czy go znaleźli oceńcie już sami
potrzebowali jeszcze tylko wokali
znaleźli aż dwa przez czas, w którym grali
wytrzymać nie mogli i z nimi zerwali
teraz grają tylko we trzech
a sposób ich gry zapiera dech
Wejście na wydarzenie jest 𝗱𝗮𝗿𝗺𝗼𝘄𝗲, ale zachęcamy do wspierania nas poprzez zrzutkę do kapelusza podczas wieczoru lub naszą zbiórkę https://wspieram.to/lpa

Szczegóły

Data:
10 sierpnia 2022
Godzina:
19:00 - 22:30
Kategoria Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/736922440986819

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza sala Amarantowa
Słowackiego 19/21
Poznań, wielkopolskie Poland
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia