47. Czwartek Social Media w Poznaniu

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

47. Czwartek Social Media w Poznaniu

21 marca @ 19:00 - 21:00

Czwartki Social Media
Czwartkowicze!
Zapraszamy na drugie po długiej przerwie spotkanie w Poznaniu! Zapisujcie datę, szczegóły dotyczące prelegentów pojawią się już niebawem.
Do zobaczenia!
————————————————————————–
Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mamy sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą. Wyjdźcie z domów, z pracy, sprzed komputerów i tabletów i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi i nie tylko!
Czwartki odbywały się już w 16 miastach w Polsce, po pandemii wróciliśmy do 5 miast.
Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy, ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie, którzy czerpią inspirację z naszych spotkań.
Zapraszamy!
Wstęp jest darmowy.
Biorąc udział akceptujesz ryzyko związane z COVID-19, w tym możliwość zakażenia się i konsekwencje dla zdrowia lub życia. Udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność.
Biorąc udział wyrażasz zgodę na opublikowanie zdjęć z wydarzenia z Twoim udziałem. Jeżeli nie wyrażasz zgody, poinformuj proszę organizatora oraz fotografa przed rozpoczęciem. Musisz się jednak liczyć z tym, że fotograf poprosi Cię o siedzenie „gdzieś z brzegu”.

Szczegóły

Data:
21 marca
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/1109566460235574

Organizator

Fundacja Pana Gara
Adres e-mail:
dt@fundacjapanagara.pl

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza
Słowackiego 19/21
Poznań, 60-822 Poland
+ Google Map
Telefon:
794542836