46. Czwartek Social Media w Poznaniu

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

46. Czwartek Social Media w Poznaniu

22 lutego @ 19:00 - 21:00

Czwartki Social Media
Czwartkowicze!
Po długim czasie wracamy do Poznania z Czwartkami! Udało się, po wielu trudach!
Program:
1. 🎙️ Ola Gościniak, Liderka WordPressa Jestem Interaktywna Ola Gościniak Redaktorka naczelna Girlbosskie
💬 Temat Oli: ZAANGAŻOWANA SPOŁECZNOŚĆ W SOCIAL MEDIA – JAK JĄ BUDOWAĆ?
Bio Oli: Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, redaktorka naczelna portalu internetowego GIRLBOSSKIE oraz magazynu GIRLBOSS, mentorka biznesów online w Paczce GIRLBOSSEK, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej Bądź Online oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, organizatorka Konferencji GIRLBOSS, inicjatorka raportu „Jesteś ekspertką! Uwierz w to!” i autorka cenionego podcastu #GIRLBOSS wyróżnionego przez Forbes Woman.
2. 🎙️ Kasia Kędzia Odczarowuje LinkedIn 🌷 autorka kursu Strategia i prowadzenie profilu Klienta na LinkedIn
💬Temat Kasi: KORZYŚCI DZIAŁANIA NA LINKEDIN W 2024
Bio Kasi: Uczę Przedsiębiorcze Kobiety jak działać lepiej niż 97% użytkowników oraz wykorzystać LinkedIn by znaleźć dobrze płacących Klientów. Opracowałam autorską metodę, na podstawie której, krok po kroku, wyjaśniam jak skutecznie budować sieć kontaktów.
Pokazuję jak profesjonalnie zaopiekować się profilem i zwiększyć zasięgi oraz jak wykorzystać algorytm by działał na naszą korzyść.
Jestem autorką jedynego w Polsce kursu online dla Wirtualnych Asystentek: Strategia i prowadzenie profilu Klienta na LinkedIn.
3. 🎙️ Celina Sobków Head of Creative & Social Media
Cheers Stories
💬Temat Celiny: Od TikTokera po Mega Influencera – czyli jaką moc ma viral na TikToku?
Bio Celiny: Na co dzień koordynatorka i wsparcie całego teamu socialowego Cheers. W jej słowniku nie istnieje słowo “problem”. Gotowy plan rozwiązania każdej sytuacji wyciąga niczym asa z rękawa, a o trendach na TikToku wie szybciej niż sam TikTok! Strażniczka jakościowego i kreatywnego contentu. Jedna z pierwszych osób w agencji Cheers Stories. Prywatnie – psia mama Lileczki i największa miłośniczka koncertów.
Do zobaczenia!
————————————————————————–
Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mamy sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą. Wyjdźcie z domów, z pracy, sprzed komputerów i tabletów i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi i nie tylko!
Czwartki odbywały się już w 16 miastach w Polsce, po pandemii wróciliśmy do 5 miast.
Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy, ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie, którzy czerpią inspirację z naszych spotkań.
Zapraszamy!
Wstęp jest darmowy.
Biorąc udział akceptujesz ryzyko związane z COVID-19, w tym możliwość zakażenia się i konsekwencje dla zdrowia lub życia. Udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność.
Biorąc udział wyrażasz zgodę na opublikowanie zdjęć z wydarzenia z Twoim udziałem. Jeżeli nie wyrażasz zgody, poinformuj proszę organizatora oraz fotografa przed rozpoczęciem. Musisz się jednak liczyć z tym, że fotograf poprosi Cię o siedzenie „gdzieś z brzegu”.

Szczegóły

Data:
22 lutego
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
https://www.facebook.com/events/926368539120383

Organizator

Fundacja Pana Gara
Adres e-mail:
dt@fundacjapanagara.pl

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza sala Piccolo – Pan Gar
ul. Słowackiego 19/21
Poznań, wielkopolskie Poland
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia