Zrób sobie zabawkę – rodzinne warsztaty stolarskie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zrób sobie zabawkę – rodzinne warsztaty stolarskie

12 grudnia 2021 @ 12:00 - 13:30

30PLN
W najbliższą niedzielę w ramach Jarmarku Świątecznego, giełdy przetworów i sztuki w Domu Tramwajarza będzie okazja nie tylko do kupienia nietuzinkowych prezentów ale także do ich samodzielnego zrobienia!
Zapraszamy rodzinnie na warsztaty stolarskie „Zrób sobie zabawkę”, w trakcie których wspólnie będziemy budować proste zabawki z elementów drewnianych.
Liczba osób: 10 zespołów (rodzic+dziecko powyżej 6 roku życia)
Zapisy: magda@apak.pl
Bilet: 30 zł (rodzic+dziecko)
————–
O prowadzących:
Tomek Kaszany – znany jako Leśny stolarz, stolarz z zawodu i pasji. Od kilku lat realizuje warsztaty stolarskie dla dzieci i dorosłych, zachęcając nie tylko do zdobywania nowych umiejętności ale także przetwarzania i odzyskiwania materiałów. Pomysłodawca wypraw leśnych i surwiwalowych dla rodziców i dzieci oraz warsztatów stolarskich „Wehikuł czasu”.
https://www.facebook.com/Tomeklesnystolarz
Magdalena Garczarczyk – architektka krajobrazu, pedagożka i animatorka, nauczycielka ogrodnictwa i edukacji przestrzennej działająca w ramach inicjatywy Projekt Zieleniak . Od kilku lat w ramach działalności Projektu Zieleniak organizuje warsztaty, wydarzenia dla dorosłych oraz dla dzieci zajmując się również „outdoor education” łącząc działania artystyczne z edukacją poprzez współdziałanie.

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2021
Godzina:
12:00 - 13:30
Koszt:
30PLN
https://www.facebook.com/events/2142503632564495

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza Sala Warsztatowa
Słowackiego 19/21
Poznań,
+ Google Map