Zgolusie – koncert urodzinowy + afterpaty – DJ Refugee’s Sound – Pan Gar

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zgolusie – koncert urodzinowy + afterpaty – DJ Refugee’s Sound – Pan Gar

22 marca @ 19:00 - 22:00

Zgolusie
Zapraszamy na urodzinowy koncert formacji „𝗭𝗚𝗢𝗟𝗨𝗦𝗜𝗘” w składzie:
🪒Bartłomiej ZGOLUS Zgoła – Kontrabas
🪒Jarosław Koczorowski – Perkusja
🪒Karol Hajkowicz – Saksofon
🪒Tymoteusz Maksymiuk – Akordeon
🪒 𝗞𝗢𝗡𝗖𝗘𝗥𝗧:
22 marca, piątek, godz. 19.00
🪒 𝗔𝗙𝗧𝗘𝗥𝗣𝗔𝗥𝗧𝗬:
DJ Refugee’s Sound
🪒𝗚𝗗𝗭𝗜𝗘:
Dom Tramwajarza / ul. Słowackiego 19/21 / Pan Gar
WSTĘP WOLNY
Na specjalnym, urodzinowym koncercie oprócz autorskiego materiału pojawią się utwory które zainspirowały lidera zespołu i ukształtowały jego muzyczną tożsamość.
𝗭𝗴𝗼𝗹𝘂𝘀𝗶𝗲 – to muzyka zarówno dla ludzi wtajemniczonych w klimacie jak i wszystkich wielbicieli inteligentnego grania z elementami improwizacji w różnych stylach muzycznych. W autorskiej muzyce zespołu można będzie się spodziewać elementów reggae, bluesa, rock’n’roll, acid jazzu oraz kilku znanych hitów.
Historia zespołu:
3 lata temu Zgolus (Bartłomiej Zgoła) postanowił sprawić sobie prezent na urodziny w postaci koncertu w Glinianej Kuli, na
którym wystąpił wraz z profesjonalnymi muzykami. Zachęcony ciepłym przyjęciem, poszedł za ciosem, poszerzył skład o saksofon i zagrał 4 koncerty w Panu Garze.
Obecnie, już pod nazwą „Zgolusie” zespół da swój kolejny koncert na scenie Pana Gara.
Afterparty:
𝗥𝗲𝗳𝘂𝗴𝗲𝗲’𝘀 𝗦𝗼𝘂𝗻𝗱 aka Krystian z Górczyna to pochodzący z Poznania Dj/Selektor działający od 2000 roku, od początku związany z lokalną sceną sound systemową. Jako Refugees Sound popularyzator muzyki jamajskiej. Krystian z Górczyna ma na koncie setki występów w towarzystwie wielu artystów. Od 2019 roku współtworzył projekt dj-ski Head Cleaner oparty w 100% na taśmie magnetofonowej. Obecnie podczas jego grania najczęściej z płyt winylowych usłyszymy takie gatunki jak Reggae, Dub, Funk, Soul, Jazz, Rap czy Elektronikę, oraz wszystkie fuzję tych gatunków. Sety Krystiana z Górczyna to pełna niespodzianek podróż doskonale przyjmowana przez publiczność. K. z G. to także posiadacz ogromnej kolekcji nośników takich jak kasety magnetofonowe, kasety VHS, płyty winylowe, płyty cd.

Szczegóły

Data:
22 marca
Godzina:
19:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
https://www.facebook.com/events/1193048718330891