TRAMWAJEM W ŚWIAT – Agata Kosmalska KUBA

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TRAMWAJEM W ŚWIAT – Agata Kosmalska KUBA

13 października 2022 @ 19:00 - 20:30

Zapraszamy na spotkanie z Agatą Kosmalską pt. „KUBA”.
Agata Kosmalska – wielbiciel i recenzent literatury podróżniczej, pasjonat historii, aktywny zbieracz i poszukiwacz przygód, filozof życiowych prawd, podróżnik, ekonomista, specjalista d/s turystyki międzynarodowej, redaktor magazynu „Dookoła Świata”. Współorganizator Festiwalu „Podróżnicy” (2012-2017), Manager Projektu Książka Podróżnicza Roku o Nagrodę El Dorado Festiwalu Cywilizacji i Sztuki Mediów Mediatravel im. Stanisława Szwarc-Bronikowskiego. Członek ekspedycji Przez Kanion Colca do Źródeł Amazonki 2012 oraz Kamerun 2014 – Śladami Pierwszej Polskiej Wyprawy do Afryki.
„O Kubie zdecydowałam się napisać, bo podróżuję od kilkudziesięciu lat. Widziałam wiele, ale ta gorąca wyspa zafascynowała mnie niesamowicie. Ten rezerwat natury i prostoty przyciąga i uzależnia, a na domiar tego daje wytchnienie od pędzącego nienaturalnie życia Europy.”
Jest to drugie z cyklu spotkań podróżniczych „TRAMWAJEM W ŚWIAT”.
To okazja do spotkań z ciekawymi ludźmi, połączonych z pokazami zdjęć i filmów z podróży po różnych zakątkach świata oraz możliwość zakupu książek bezpośrednio od autorów i zdobycie autografów.
Finansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

Szczegóły

Data:
13 października 2022
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/114891857597955

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza sala Piccolo – Pan Gar
ul. Słowackiego 19/21
Poznań, wielkopolskie Poland
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia