Marek Niedzielski „Aby do wiosny” – Koncert Pan Gar/Dom Tramwajarza

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Marek Niedzielski „Aby do wiosny” – Koncert Pan Gar/Dom Tramwajarza

28 września 2022 @ 20:00

30PLN
Koncert Marka Niedzielskiego z zespołem w ramach trasy promującej debiutancką płytę „Aby do wiosny”
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż)/40 zł (w dniu koncertu)
“Aby do wiosny” to pierwszy album Marka Niedzielskiego. Wiosna to początek, początek to ekscytacja, a ekscytacja jest fajna. Ta płyta to jej zapis, aby można było sobie posłuchać i do niej wrócić. Debiutancki krążek został nagrany razem z Wują HZG i Fryderykiem Szulgitem. Nie brakuje na nim rozstrojonych gitar, oldschoolowych brzmień, mocnego basu i bębnów, a szczególnie niesztampowych harmonii i melodii. Temu wszystkiemu towarzyszy, jak zwykle w przypadku Marka, bogata i intrygująca warstwa liryczna. 

Album zawiera 13 autorskich kompozycji, wśród których znajdują się single: “To samo”, “Idę bawić”, “Bierz co chcesz”, które wybrzmiewają głośno na serwisach streamingowych i radiowych listach.
Marek Niedzielski – wokal, bębny
Wuja HZG – bas
Fryderyk Szulgit – gitara
___________________________

MAREK NIEDZIELSKI to nazwa własna człowieka i grupy ludzi, w której skład wchodzą: Marek Niedzielski – wokalista, bębniarz, tekściarz, Wuja HZG (Paweł Stachowiak) – producent, basista, Fryderyk Szulgit – gitarzysta, kompozytor, grafik. Tworzą muzykę indie-popową, neo-soulową opartą o ciekawe harmonie i wyjątkowe melodie. Najchętniej używają rozstrojonych, oldschoolowych instrumentów i nowoczesnych zabiegów produkcyjnych. Wciąż poszukują i odkrywają nowe sposoby na przekazanie skomplikowanych emocji prostymi dźwiękami. Na ich koncertach liczy się luz i beztroska jakby na na placu zabaw. Marek ma na koncie wiele singli, dwie EP-ki, oraz debiutancką płytę długogrającą pt. “Aby do wiosny”, która wybrzmiewa głośno na serwisach streamingowych i radiowych listach.

Szczegóły

Data:
28 września 2022
Godzina:
20:00
Koszt:
30PLN
Kategoria Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/574171457791810