Bajka improwizowana dla dzieci: O miłości to będzie | Dom Tramwajarza

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bajka improwizowana dla dzieci: O miłości to będzie | Dom Tramwajarza

6 lutego 2022 @ 11:00 - 12:00

15PLN
Zapraszamy na spektakl pt. O miłości to będzie. Bajka improwizowana.
6.02.2022, godz. 11
Dom Tramwajarza, ul. Słowackiego 19/21, Sala Amarantowa
Dzień dobry! Ja tu tylko przechodziłem i postanowiłem, że powiem parę słów. O miłości będzie ta bajka. Ten spektakl. To widowisko. Synonimy znam. A jestem dwuletnim psem. To o miłości już napisano dużo. Ja ostatnio na spacerze widziałem dwa ptaszki na drzewie, co sobie razem stoją i śpiewają, wyznają sobie miłość na gałęzi. Pomyślałem, zapytam o tę miłość, ale właściciel już chciał wracać do domu. Innym razem to widziałem w sklepie, gdy jedna pani patrzyła z miłością na powidła śliwkowe. Pomyślałem, podejdę, zapytam, może przedyskutujemy temat. Pani uciekła z plecakiem powideł.
O tej miłości i o jej różnych obliczach aktorzy opowiedzą. Młodzi widzowie w zasadzie opowiedzą, bo oni wyreżyserują to, co się wydarzy. Będą mogli też zagrać. Nie zmyślam. Bo to bajka improwizowana będzie. Ja za te informacje nic nie chcę. No, może jakiego smakołyka bym chapnął. I klima w budzie, ale tak to nic.
Wystąpią improwizatorzy z teatrów Bujdy i Bajania (Bydgoszcz) oraz Niestworzone Rzeczy (Poznań). Wydarzenie dla każdego uczestnika od lat trzech. Zalecany wiek od 4 lat.
Bilety:
15 zł pojedynczy, 10 zł w ramach karnetu rodzinnego (przy zakupie min. 3 biletów). Bilety dostępne są w biurze Domu Tramwajarza, do nabycia w dniu spektaklu lub na platformie GoOut https://goout.net/pl/bilety/o-milosci-to-bedzie/nacm/
Zapraszamy serdecznie

Szczegóły

Data:
6 lutego 2022
Godzina:
11:00 - 12:00
Koszt:
15PLN
Kategoria Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/1062510387863185

Organizator

Fundacja Pana Gara
Adres e-mail:
dt@fundacjapanagara.pl

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza sala Amarantowa
Słowackiego 19/21
Poznań, wielkopolskie Poland
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia