Spektakl charytatywny dla dzieci: „Dobry żart tynfa wart, czyli różne możliwości wywoływania radości”

1 kwietnia 2022 @ 17:00 - 18:00

To nie Prima Aprilis! To niepowtarzalna okazja dla całych rodzin, by mogły… boki zrywać!
Czy jest lepszy sposób na wspólne spędzenie czasu jednocześnie pomagając?
Zapraszamy Państwa na spektakl Mozaiki pt. „DOBRY ŻART TYNFA WART, czyli różne możliwości wywoływania radości!”
CAŁY DOCHÓD ze sprzedaży wejściówek będzie przeznaczony na funkcjonowanie Otwartej Przestrzeni Wsparcia dla dzieci i rodzin z Ukrainy, otwieranym w przestrzeni FutureLab przy ul. Zwierzynieckiej 20 w Poznaniu.
UWAGA! Wejściówki sprzedawane będą na miejscu, przed spektaklem, tylko gotówką do puszki. Kwotę zaczynamy od 10zł/os., liczymy na Wasze hojne serca!
—————–
Opis spektaklu:
Proszę Państwa, oto nasz gość specjalny! Jaśnie Pan Śmiech!
Gość, który zawsze wprawia nas w dobry nastrój, a w myśl pewnego przysłowia przynosi też wiele zdrowia. Uwaga – pojawi się w różnych odsłonach – monolog, skecz, piosenka, gag, pantomima – to tylko niektóre z jego ulubionych kreacji! Aktorzy scen teatralnych i muzycznych, w tym również kabaretowych, zaproszą nas do świata tych sztuk, w których Pan Śmiech często gości, pozostawiając widzów pełnych radosnego uniesienia.
Wystąpią artyści z wielkimi sercami grający wolontaryjnie:
Ewa Płotka
Przemek Mazurek
Krzysztof Dziuba
Ogromne podziękowania dla Domu Tramwajarza za udostępnienie sali.
Zapraszamy do Domu Tramwajarza, 1 kwietnia na 17:00.

1 kwietnia 2022