SPECJALNY WIECZÓR FILMOWY NEKTARU Z INNEJ PLANETY V2 – 30.05.2022 | DOM TRAMWAJARZA | WSTĘP 5 ZŁ

30 maja 2022 @ 20:00 - 22:30

Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny wieczór filmowy z cyklu Nektar z Innej Planety. Tym razem powracamy do Domu Tramwajarza w Poznaniu!
30.05.2022 godz. 20:00
Wstęp – 5 zł
Nektar z Innej Planety
Jest kolektywem stworzonym przez grupę studentów filmoznawstwa na poznańskim UAMie. Powstaliśmy nie tylko ze względu na studiowany kierunek, lecz przede wszystkim z naszej ogromnej pasji do kina i chęci dzielenia się nią na wszelkie sposoby. Od początku marca zajęliśmy się organizacją spotkań w Amore del Tropico w Poznaniu. Są to odbywające się cyklicznie wieczory filmowe podczas, których wraz z twórcami lub samodzielnie wyświetlamy filmy, prowadzimy dyskusje i wypowiadamy się na tematy nam najbliższe. Interesuje nas kino ściśle artystyczne, awangardowe oraz historia kina i opowieści kryjące się za powstawaniem produkcji z całego świata. Nasze horyzonty są szerokie, pragniemy aby Nektar z Innej Planety dotarł do jak największej ilości fanów kina artystycznego i wierzymy, że nasz koncept jest czymś wyjątkowym, co na każdym kroku udowadniają nam widzowie podczas naszych spotkań.
Zapraszamy serdecznie! – Nektar

30 maja 2022