Poidełka dla ptaków / Warsztaty międzypokoleniowe / Dom Tramwajarza

Poidełka dla ptaków / Warsztaty międzypokoleniowe / Dom Tramwajarza

21 września 2022 @ 08:00 - 17:00

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Jeżyc i nie tylko na warsztaty budowy poidełek dla ptaków.
👉Dwa spotkania 21 i 28.09 (środa)
👉Godz. 17-19
👉Wstęp wolny
Zapraszamy dzieci (od 7 lat), młodzież oraz dorosłych do udziału w warsztatach. Wspólne majsterkowanie daje dużo radości. Dzięki temu można zrobić coś pożytecznego i przy okazji poznać sąsiadów. Będzie to też świetna lekcja biologii i działań ekologicznych dla najmłodszych, a dla osób dorosłych – stworzenia przyjaznej i estetycznej przestrzeni wokół kamienic i miejsce do odpoczynku i hortiterapii.
👉Zapisy: dt@fundacjapanagara.pl
Liczba miejsc ograniczona
👉Prowadzenie: Zbigniew Polowczyk
Absolwent Uniwersytetu Ludowego we Wzdowie (obecnie ULRA w Woli Sękowej). Czeladnik witrażysta, mistrz plecionkarz. Od wielu lat praktykuje w obydwu niemodnych zawodach. Uczestnik m.in badań terenowych stowarzyszenia Serfenta. Na co dzień prowadzi pracownię plecionkarską w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Baranowie. W kooperatywie najchętniej występuje we wtorki na lewej pomocy. Najchętniej pakowany produkt to fasola w każdej postaci.
Projekt finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania i Rady Osiedla Jeżyce.
#poznanwspiera

21 września 2022