Otwarte Spotkania Cyrkowe – wtorki

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarte Spotkania Cyrkowe – wtorki

30 stycznia @ 18:00 - 20:00

Przed Wami styczniowe terminy Otwartych Spotkań Cyrkowych, czyli ogólnodostępnej przestrzeni artystyczno-treningowej połączonej z cyrkowymi warsztatami!

W styczniu spotkamy się w Sali Amarantowej (I piętro) poznańskiego Domu Tramwajarza w cztery kolejne wtorki.

Spotkania mają formę otwartej przestrzeni treningowej dla każdego, kto chciałby:
-zanurzyć się w niezwykły świat sztuk cyrkowych i flow-arts (np. nauczyć się żonglować:))
-podszlifować swój warsztat
-poznać lokalną społeczność kuglarską
-wymienić się umiejętnościami z pozostałymi uczestnikami wydarzenia!

Na stanie mamy pewien zapas rekwizytów (m.in. piłki, obręcze czy chusty żonglerskie, pojki, talerzyki cyrkowe i piórka do balansu, dragon staffy, flower sticki, levi wand, diabolo czy trick-boardy), jednak gorąco zachęcamy do przynoszenia też własnych „zabawek”😉.

CENA: Spotkania są darmowe, jednak będziemy wdzięczni (szczególnie uczestnikom poniższych warsztatów) za dołożenie cegiełki do obecnej na sali skarbonki (wpłat można dokonywać także blikiem – o szczegóły wystarczy zapytać prowadzących). Uzbierane przez nas środki zostaną przeznaczone na poszerzenie bazy sprzętowej, która będzie do Waszej dyspozycji na przyszłych spotkaniach!

O WARSZTATACH:
W ramach części wydarzeń odbędzie się WARSZTAT z wybranej cyrkowej/flow-artowej dziedziny, prowadzony przez osoby z lokalnego środowiska kuglarskiego z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy zupełnie początkujących jak i tych chcących poszerzać horyzonty. Więcej szczegółów w dalszej części opisu.

KALENDARIUM WARSZTATÓW na styczeń 2024:
16.01 – Kij spinningowy – poziom open – prowadzący: Adam
… czyli po prostu warsztat kręcenia kijem:). Manipulacja spinningowa cieszy się dużą popularnością i dla wielu osób jest to pierwszy rekwizyt, z którym stawiają swoje pierwsze kroki w fireshow. Spin rozwija wyobraźnię przestrzenną, uczy pożytecznych nawyków pracy z rekwizytem, a także… super wygląda:)))!

30.01 – Poi Q&A – poziom open – prowadzący: Miras
Warsztat skierowany zarówno do początkujących, jaki i osób, które miały już do czynienia z kręceniem poi, ale chciałyby nauczyć się nowych tricków lub też mają kłopoty z opanowaniem jakiegoś patternu i potrzebują konsultacji:].

Każdy z nas jest inny i uczy się nieco inaczej, dlatego prowadzący stosuje indywidualne podejście do uczestników warsztatów. Tym bardziej warto przybyć:)).

WAŻNE INFO:
-warsztaty przeznaczone są dla osób od 10 roku życia
-mamy ograniczoną liczbę rekwizytów, więc jeśli zamierzasz uczestniczyć w warsztacie, a nie posiadasz własnego kija/pojek, koniecznie nas o tym poinformuj.

Do zobaczenia we wtorki w Domu Tramwajarza🎪!

Szczegóły

Data:
30 stycznia
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
https://fb.me/e/1G9U6RBxR

Organizatorzy

Teat SOMA
Fundacja Pana Gara
Kuglarze Wielkopolska

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza sala Amarantowa
Słowackiego 19/21
Poznań, wielkopolskie Poland
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia